Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

OPERATOR CNC

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi
  • Znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem

NASZE WYMAGANIA

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze frezarek sterowanych numerycznie
  • Mile widziana znajomość sterowania HEIDENHAIN
  • Czytanie rysunku technicznego

TO OFERUJEMY

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Praca 3-zmianowa: 6-14, 14-22, 22-6

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7 –  możliwość wspólnych dojazdów).

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Operator CNC

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@hexonic.com lub dostarczyć na adres: HEXONIC Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.