Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Firma HEXONIC od ponad 35 lat udoskonala swoje produkty, żeby dać ci pewność najlepszego wyboru.

Let's exchange
Nazwa branży

Profil firmy

Kim jesteśmyOd 1988 roku inspirujemy ludzi do oszczędzania zasobów naszej planety przez efektywną wymianę ciepła. Dzięki naszym niezawodnym wymiennikom ciepła instalacje zyskują na wydajności. Innowacyjne podejście połączone z pasją naszych inżynierów pozwala redukować koszty, oszczędzać czas i pozytywnie wpływać na środowisko tysiącom naszych klientów na całym świecie. Ich zadowolenie jest dla nas powodem do dumy i jednocześnie potwierdzeniem jakości naszej marki.

Nasze zobowiązanieNaszym najważniejszym zobowiązaniem pozostaje tworzenie najbardziej wydajnych sposobów wymiany ciepła. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy przekonani, że za każdym razem możemy optymalnie zaopiekować się naszymi klientami i dostarczyć im wysokiej jakości produkty i rozwiązania konstrukcyjne.

Jak działamy

Nasz model biznesowyDynamika naszego organicznego wzrostu pozwala nam na ekspansję na nowe rynki na całym świecie. Jakość naszych biznesowych relacji powoduje, że stale rośnie liczba lojalnych klientów i pracowników. Poszukując optymalnych rozwiązań w obszarze wymiany ciepła w naszej pracy kierujemy się niezmiennie naczelnymi zasadami, którymi pozostają zaangażowanie, inwencja twórcza i elastyczność. Zgodnie z nimi:

traktujemy dążenie do jak najefektywniejszej wymiany ciepła jako naszą pasjępodchodzimy z otwartością do ciągłego rozwoju produktów i technologiikreujemy najlepsze praktyki rynkowe w odpowiadaniu na potrzeby klienta z uwzględnieniem najnowszych trendów

Nasze wartości
Miejsce Hexonic wśród liderów rozwiązań w obszarze wymiany ciepła jest zasługą całego zespołu pracowników. Wykorzystujemy to, co w nas najlepsze, do współtworzenia firmy i marki Hexonic, przy jednoczesnym doskonaleniu samych siebie. Osobisty rozwój pracowników i w konsekwencji naszych osiągnięć opieramy na trzech filarach.
Profesjonalizm
Profesjonalizm

wysokie umiejętności zawodowe pracowników odzwierciedlają się w innowacyjnych rozwiązaniach wypracowywanych przez nasze zespoły

Inicjatywa
Inicjatywa

silna pozycja rynkowa upoważnia nas do rozwijania niekonwencjonalnych i kreatywnych koncepcji, za które bierzemy odpowiedzialność

Współpraca
Współpraca

wymiana wiedzy i doświadczeń w międzynarodowym gronie pozwala nam na efektywne działanie z poszanowaniem różnorodności i indywidualności

Kariera

Aktualne oferty

Dlaczego Hexonic?

Dla zapewnienia optymalnych warunków pracy oferujemy inspirującą przestrzeń do kreatywnego myślenia oraz nowoczesne narzędzia do realizacji wizji klientów i naszych rozwiązań. Wspieramy naszych pracowników w planowaniu i realizacji planów zawodowych i pamiętamy, że elastyczne ramy czasowe mogą pomóc w zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Historia firmy

Aktualności
35 lecie firmy

35 lecie firmy

Obchodzimy 35 rocznicę istnienia naszej firmy.

2023
2023
2022
2022
2021
2019
2016
2014
2012
2011
2010
2008
2003
2001
1996
1988
1988