Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Konferencja Utrzymanie Ruchu w Zakładach Produkcyjnych

Hexonic - Konferencja Utrzymanie Ruchu w Zakładach Produkcyjnych

Konferencja Utrzymanie Ruchu w Zakładach Produkcyjnych

Już dziś 13.06.2023 w Suwałkach odbędzie się Konferencja Techniczna „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” organizowana przez Axon Media.

Tematem przewodnim konferencji będzie optymalizacja działów utrzymania ruchu w celu osiągnięcia kompleksowego zarządzania majątkiem technicznym firmy oraz usprawnienia pracy służb utrzymania ruchu poprzez zwiększenie zrozumiałości, efektywności i ograniczenie skomplikowania.
Doświadczeni prelegenci, specjaliści z branży i praktycy przedstawią inspirujące rozwiązania i podzielą się cennymi wskazówkami podczas swoich prezentacji.
W Hexonic jesteśmy świadomi, że odpowiednie zorganizowanie pracy w zakresie utrzymania ruchu ma istotny wpływ na efektywność całego przedsiębiorstwa, dlatego też nasi eksperci, chętnie wymienią się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem podczas udziału w tym wydarzeniu.
Do zobaczenia w Suwałkach!