Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Wizyta na targach HeatExpo 2023 w Dortmundzie.

Hexonic - Wizyta na targach HeatExpo 2023 w Dortmundzie.

Wizyta na targach HeatExpo 2023 w Dortmundzie.

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy wyrazić naszą szczere podziękowania za Państwa wizytę na targach HEATEXPO w Dortmundzie. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym stoisku i dyskutować o innowacyjnych rozwiązaniach systemowych dla przejścia ciepłowniczego. Państwa obecność uczyniła nasze doświadczenie targowe niezapomnianym wydarzeniem.

Nasza prezentacja w ramach programu towarzyszącego targom, która dotyczyła „Innowacyjnych Rozwiązań Systemowych dla Przejścia Ciepłowniczego”, wzbudziła duże zainteresowanie, i mamy nadzieję, że przedstawione koncepcje i technologie dały Państwu wgląd w przyszłość zaopatrzenia w ciepło.

Mamy nadzieję, że zdobyli Państwo cenne spostrzeżenia dotyczące potencjału odzyskiwania ciepła z istniejących i przyszłych źródeł ciepła, jak również integracji i wykorzystania pomp ciepła i energii geotermalnej. Te zrównoważone technologie odgrywają kluczową rolę w przejściu na przyjazne dla środowiska źródła energii.

Kolejnym punktem skupienia naszego występu na targach była rekuperacja ciepła odpadowego z wymienników ciepła HEXOINC. Jesteśmy szczególnie dumni z naszych postępów w dziedzinie rekuperacji ciepła odpadowego z wymienników ciepła HEXOINC. Ta innowacyjna technologia umożliwia efektywne wykorzystanie źródeł ciepła, co nie tylko przyczynia się do bardziej zrównoważonej bilansu energetycznego, ale także oznacza znaczące oszczędności dla firm i społeczności. Wykorzystanie ciepła odpadowego odgrywa kluczową rolę w zwiększaniu efektywności procesów przemysłowych i znacząco przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii. Mamy nadzieję, że nasze praktyczne rozwiązania zrobiły na Państwie wrażenie.

Wyzwania związane z planowaniem ciepłownictwa dla społeczności były również punktem skupienia naszej prezentacji. Rozwój efektywnych i dostosowanych do potrzeb koncepcji ciepłowniczych dla miast i gmin jest kluczowym krokiem w kierunku zrównoważonej przyszłości. Mamy nadzieję, że nasze przedstawione podejścia pomogły lepiej zrozumieć wyzwania związane z planowaniem ciepłownictwa.

Dyskusja na temat „Wyzwania planowania ciepłownictwa dla społeczności” była dla nas niezwykle wzbogacająca. Państwa pytania i sugestie pokazały nam, jak ważne jest wspólne działanie nad zrównoważonymi rozwiązaniami dla zaopatrzenia w ciepło naszych miast i społeczności. Jesteśmy zdecydowanie zaangażowani w dalszy rozwój kompleksowych koncepcji planowania ciepłownictwa, które spełniają specyficzne potrzeby każdej społeczności. Państwa zainteresowane pytania i pozytywne opinie na temat naszych rozwiązań systemowych dodatkowo zmotywowały nas do kontynuowania naszej ścieżki badań i rozwoju z pełnym zapałem. Jesteśmy przekonani, że przyszłość zaopatrzenia w ciepło może być kształtowana przez zaangażowaną współpracę między firmami, społecznościami i społeczeństwem jako całością.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za odwiedzenie targów HEATEXPO w Dortmundzie. Cieszymy się na przyszłą współpracę z Państwem i wspólne działanie na rzecz zrównoważonego zaopatrzenia w ciepło.