Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Transform Awards Europe 2023

Hexonic otrzymał srebrny medal na tegorocznej edycji Transform Awards 2023 w kategorii „Najbardziej wpływowy wizerunek marki” dla sektora Technologii, Innowacji i Zrównoważonego Rozwoju. To wyróżnienie jest dowodem na nieustanne zaangażowanie firmy w tworzenie spójnego i pamiętnego wizerunku marki, który skutecznie komunikuje jej wartości i misję.

Transform Awards to prestiżowe wydarzenie, które nagradza wybitność w dziedzinie budowania wizerunku marki w różnych branżach. Zwycięstwo w tym konkursie to znakomity sukces, który pokazuje umiejętność firmy w tworzeniu unikalnej tożsamości marki, która wyróżnia ją spośród konkurencji. Wygrana Hexonic w kategorii „Najbardziej wpływowy wizerunek marki” dla sektora Technologii, Innowacji i Zrównoważonego Rozwoju to zasłużone uznanie dla wysiłków firmy w budowaniu spójnego i atrakcyjnego wizerunku marki.

To wyróżnienie potwierdza zaangażowanie Hexonic w innowacje, jakość i zrównoważony rozwój, a także umiejętność skutecznego komunikowania unikalnej propozycji wartości do swojej grupy docelowej. W ogólnym rozrachunku, nagroda na Transform Awards jest dowodem na nieustanne dążenie Hexonic do doskonałości we wszystkich aspektach działalności firmy.