Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Inżynier Zapewnienia Jakości

Hexonic - Inżynier Zapewnienia Jakości

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

 TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad planami kontroli oraz analizą ryzyka (FMEA)
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową
  • Wsparcie przy przeglądach oraz aktualizacji dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością
  • Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych
  • Monitorowanie postępu działań korygujących
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz ich raportowanie
  • Czynny udział we wdrażaniu nowych produktów oraz nadzór nad próbkami przedstawianymi dla klientów
  • Pomoc przy monitorowaniu i raportowaniu reklamacji klienta

NASZE WYMAGANIA:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Inżynieria Jakości i Zarządzanie Produktem, Zarządzanie Jakością, Mechanika i Budowa Maszyn
  • Znajomość norm oraz narzędzi jakościowych (ISO9001, APQP, FMEA, CP, MSA, SPC, 8D)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

TO OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
  • Współpracę w gronie doświadczonego zespołu
  • Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do karty MultiSportMiejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7 – możliwość wspólnych dojazdów).

    CV prosimy przesyłać  na adres mailowy: hr@hexonic.com lub dostarczyć na adres: HEXONIC Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.