Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Specjalista ds. logistyki

Hexonic - Specjalista ds. logistyki

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja i monitorowanie spedycji krajowej i międzynarodowej
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami usług transportowych oraz agencjami celnymi i innymi związanymi urzędami.
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji w zakresie dostaw materiałów do produkcji oraz produktów gotowych.
  • Analiza porównawcza ofert, monitorowanie kosztów transportu.
  • Tworzenie bazy dostawców usług transportowych oraz ich kwalifikacji i oceny.
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami usług transportowych.
  • Wystawianie zamówień i zleceń spedycyjnych na warunkach ustalonych z Działem Handlowym i przełożonym.
  • Współpraca z Działem Zakupów w zakresie usług spedycyjnych związanych z dostawą materiałów bezpośrednio do produkcji i wysyłek materiałów na usługi kooperacyjne.
  • Współpraca z Działem Księgowości w zakresie tworzenia wymaganej przepisami prawa sprawozdawczości, tj. deklaracji, zestawień itp. Związanych z krajową, wewnątrzwspólnotową i poza unijną wymianą towarów.

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, ekonomiczne
  • Mile widziane – 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomości języka angielskiego min. B1 – swobodna komunikacja z klientami, dostawcami zagranicznymi
  • Proaktywna postawa w działaniu
  • Zdolność efektywnej pracy w stresujących warunkach
  • Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji
  • Rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne

TO OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
  • Współpracę w gronie doświadczonego zespołu
  • Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7 – 30 minut od centrum Gdańska, możliwość wspólnych dojazdów).

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: specjalista ds. logistyki

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.