Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Specjalista ds. techniczno-handlowych (Biuro Gdańsk)

Hexonic - Specjalista ds. techniczno-handlowych (Biuro Gdańsk)

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. techniczno-handlowych (lokalizacja Gdańsk)

Twój zakres obowiązków:

  • Dobieranie wymienników ciepła w specjalistycznym programie (zapewniamy odpowiednie szkolenie)
  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy
  • Przygotowywanie ofert w systemie CRM
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Aktywne wsparcie procesu sprzedażowego
  • Reprezentowanie firmy podczas szkoleń i konferencji
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, energetyka lub pokrewne)
  • 2 letnie doświadczenie we współpracy z klientami w branży technicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Ciekawość oraz otwartość na nowe rozwiązania i pomysły
  • Znajomość MS Excel na poziomie umożliwiającym swobodne posługiwanie się najczęściej wykorzystywanymi funkcjami i formułami
  • Mile widziana znajomość branży chłodniczej

To oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się polskiej firmie produkcyjnej, działającej na trzech kontynentach i obecnej na rynku od ponad 35 lat
  • Dobrą lokalizację – biurowiec GATO na Gdańskim Garnizonie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Współpracę w gronie doświadczonego zespołu
  • Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
  • Dofinansowanie do karty MultiSport

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@hexonic.com lub dostarczyć na adres: HEXONIC Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz – Garnizon.

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Specjalista ds. techniczno-handlowych