Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Mocny akcent Hexonic na Mostra Convegno

Hexonic - Mocny akcent Hexonic na Mostra Convegno

1581 wystawców z całego świata i ponad 90 tysięcy odwiedzających to najważniejsze liczby podsumowujące 42. edycję targów MCE Mostra Convegno. Tym samym targi w Mediolanie można uznać za jedno z najważniejszych wydarzeń branży HVAC-R w Europie. Płytowy skręcany wymiennik ciepła JAG zaprojektowany przez inżynierów Hexonic został wyróżniony za innowacyjność!

- Cieszymy się, że po 4 latach targi Mostra Convegno są kolejnym wydarzeniem, które po pandemii jest ponownie otwarte dla biznesu. Liczba gości, którzy odwiedzili nasze stoisko również potwierdza, że bezpośrednie spotkania są bez wątpienia najlepszym sposobem rozmowy o możliwościach współpracy. Klienci koncentrowali się na nowej popandemicznej sytuacji rynkowej, w której zostali zmuszeni do rewizji dotychczasowych łańcuchów dostaw i partnerów biznesowych. Tym ważniejsze jest dla nas, że Hexonic dzięki posiadanym możliwościom produkcyjnym oraz indywidualnemu podejściu do klientów przekonuje do współpracy kolejnych partnerów. „Let’s exchange” to hasło, które sprawdza się w praktyce, bo stoi za nim wartość dodana dla naszych klientów, z którymi razem rozwiązujemy ich codzienne wyzwania – mówi Andrzej Otta, dyrektor sprzedaży UE w Hexonic.
Na inaugurację targów flagowy produkt Hexonic - płytowy skręcany wymiennik ciepła JAG otrzymał nagrodę "Efficienza Innovazione"! Ta nagroda oddaje innowacyjność rozwiązań stosowanych przez inżynierów firmy w zakresie wymiany ciepła. JAG pozostaje jednym z najczęściej zamawianych produktów Hexonic przez klientów z całego świata. Więcej o zaletach wymiennika JAG można przeczytać TUTAJ .