Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Nowe przedstawicielstwo w Indiach

Hexonic otwiera nowe przedstawicielstwo w Indiach

Hexonic otworzył przedstawicielstwo w Indiach – jednym z największych i najszybciej rozwijających się krajów na świecie. Po Europie i Ameryce Północnej Azja to już trzeci kontynent, na którym firma ma swoje filie.
Hexonic otwierając kolejną siedzibę za granicą potwierdził swój międzynarodowy rozwój. Nowa spółka - Hexonic Heat Exchangers India Private Limited - ma ułatwić coraz większej liczbie klientów z Azji współpracę z polskim producentem wymienników ciepła. Docelowo w Indiach ma być również zlokalizowana montownia wybranych typów wymienników.
Serwis i produkty Hexonic odznaczają się wysoką jakością, co na pewno otwiera nam wiele drzwi już na starcie działalności. Same Indie to ogromny rynek, na którego potrzeby zamierzamy aktywnie odpowiadać. Tutejsza gospodarka w ostatnich latach przechodzi olbrzymią transformację i jej kontynuacja zakłada jeszcze większe uprzemysłowienie i potrzebę fachowego wsparcia technicznego. Ponad 30-letnie doświadczenie na rynku wymienników oraz otwarte podejście do indywidualnych potrzeb powodują, że Hexonic jest w stanie również na tym rynku zdobyć pozycję wiodącego dostawcy wymienników dla różnych branż – mówi Pramod Padmanabhan, dyrektor odpowiedzialny za sprzedaż i operacje w Indiach.
Siedziba Hexonic w Indiach znajduje się w Bengaluru w stanie Karnataka. Bengaluru nazywane jest indyjską Doliną Krzemową, ponieważ tę lokalizację dla swoich oddziałów wybiera wiele międzynarodowych firm ze względu na dobre połączenie ze wszystkimi najważniejszymi ośrodkami przemysłowymi i portami.
Zaplanowane są już pierwsze wydarzenia z udziałem przedstawicieli Hexonic Heat Exchangers India. Podczas targów Acrex Mumbai 2023, które odbywają się w Bombaju, będą dostępni dla odwiedzających na stoisku B54.

HEXONIC

Od 1988 roku inspirujemy ludzi do oszczędzania zasobów naszej planety przez efektywną wymianę ciepła. Dzięki naszym niezawodnym wymiennikom instalacje zyskują na wydajności. Innowacyjne podejście połączone z pasją naszych inżynierów pozwala redukować koszty, oszczędzać czas i pozytywnie wpływać na środowisko tysiącom naszych klientów na całym świecie. Ich zadowolenie jest dla nas powodem do dumy i jednocześnie potwierdzeniem jakości naszej marki.