Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Wakacje, wakacje, wakacje…to nie tylko czas odpoczynku i kąpieli słonecznych, ale również aktywnych przygotowań do kolejnych imprez targowych, które już niebawem przed nami.

Już dziś chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na pierwsze po wakacjach targi SHK ESSEN 2022, które odbędą się w dniach 06-09.09.2022 w Niemczech.
Znajdziecie nas na stoisku 3B42 w hali nr. 3
SHK ESSEN 2022 jako jedne z wiodących targów branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej skupią się w tym roku na tematyce transformacji energetycznej.
Głównym wątkiem targów będzie ochrona klimatu i ograniczenie emisji gazów cieplarnianych do zera w długoterminowej perspektywie czasu.
Ze względu na ogromny wzrost cen energii ekonomiczne i niezawodne systemy grzewcze są teraz bardziej pożądane niż kiedykolwiek. To fakt.
W sektorze sanitarnym tematyka SHK ESSEN skupi się kilku sektorach : cyfryzacji, zrównoważonego rozwoju i projektowania.
W samym środku pulsujących regionów gospodarczych Niemiec i w bezpośrednim sąsiedztwie krajów Beneluksu na targach SHK ESSEN zaprezentowane będą interesujące nowości wystawców z całej Europy.

Nie zwlekaj zatem z decyzją i wpisz w swój kalendarz spotkanie ze specjalistami i inżynierami Hexonic.