Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Inżynier jakości ds. projektów

Hexonic - Inżynier jakości ds. projektów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację prac w obszarze jakości przy realizacji projektów niestandardowych.

ZADANIA:

  • Koordynacja prac Kontrolerów Jakości
  • Przygotowywanie, przegląd oraz nadzór planów kontroli i badań oraz powiązanych dokumentów dla projektu.
  • Weryfikacja zgodności procesu z dokumentacją jakościową i wymaganiami klienta
  • Nadzór procesu produkcji
  • Dbanie o zapewnienie odpowiednich standardów jakości w całym procesie produkcyjnym.
  • Współpraca i udział w spotkaniach z klientami
  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów w zakresie jakości
  • Identyfikacja obszarów do poprawy, proponowanie rozwiązań i koordynowanie ich wdrażania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, energetyka lub pokrewne)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze jakości w firmie produkującej urządzenia ciśnieniowe i/lub konstrukcje stalowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, wysoki poziom odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • Kreatywność, zaangażowanie w realizację projektów oraz otwartość na naukę
  • Znajomość norm z serii 9000, norm PN-EN 13445, specyfikacji ASME Sec. II, V, VIII, IX, wymagań dyrektywy ciśnieniowej PED 2014/68/UE będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
  • Współpracę w gronie doświadczonego zespołu
  • Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7 – 30 minut od centrum Gdańska, możliwość wspólnych dojazdów).

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub dostarczyć na adres: HEXONIC Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Inżynier jakości ds. projektów

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.