Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Inżynier Termodynamik

Hexonic - Inżynier Termodynamik

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki    na stanowisko:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Analiza dokumentacji i specyfikacji technicznych
  • Dobór wymienników ciepła za pomocą specjalistycznego oprogramowania Aspen Exchanger Design&Rating (zapewniamy szkolenie)
  • Sporządzanie kalkulacji/ wyceny ofertowej w ścisłej współpracy z klientem
  • Ścisła współpraca z klientem podczas procesu ofertowego

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów na kierunku mechanika i budowa maszyn, lub kierunku pokrewnym ze specjalizacją ciepłownictwo/ chłodnictwo
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Podstawowa znajomość procesów wymiany ciepła
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub innym samodzielnym, związanym ze sprzedażą lub w kontaktach z Klientem

TO OFERUJEMY:

  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
  • Współpracę w gronie doświadczonego zespołu
  • Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@hexonic.com lub dostarczyć na adres: HEXONIC Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7 – możliwość wspólnych dojazdów).

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska:  Inżynier Termodynamik