Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

 Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

KONSTRUKTOR

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Konstruowanie i projektowanie wymienników ciepła zgodnie z obowiązującymi normami
  • Przygotowywanie dokumentacji koncesyjnej i warsztatowej
  • Śledzenie aktualizacji norm w zakresie koniecznym w procesie projektowym
  • Udział w procesie wdrażania nowych urządzeń w obszarze technologii, produkcji i marketingu
  • Wykonywanie i aktualizacja dokumentacji techniczno-rysunkowej dla wyrobów nowych i bieżących
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych

NASZE WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, energetyka lub pokrewne) o preferowanej specjalizacji ciepłownictwo lub chłodnictwo
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość programów wspomagania projektowego AutoCad oraz Solid Works
  • Znajomość języka angielskiego min. B1, pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej oraz czytanie norm
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość przepisów budowy urządzeń ciśnieniowych wg PED, ASME

TO OFERUJEMY:

  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
  • Współpracę w gronie doświadczonego zespołu
  • Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7 – możliwość wspólnych dojazdów).

CV prosimy przesyłać  na adres mailowy: hr@hexonic.com lub dostarczyć na adres: HEXONIC Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.