Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Operator Wózka Widłowego

Hexonic - Operator Wózka Widłowego

HEXONIC Spółka z o.o. w Nowym Dworze Gdańskim – polski producent wymienników ciepła na międzynarodowym rynku,

 poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Twój zakres obowiązków:

  • przewożenie i rozmieszczanie towarów
  • obsługa wózka widłowego, zgłaszanie ewentualnych awarii
  • dbanie o stan wózka – czyszczenie i konserwacja

Nasze wymagania:

  • dokładność i odpowiedzialność
  • ważne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

To oferujemy:

  • dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • praca zmianowa: 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • praca na lata

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@hexonic.com lub dostarczyć na adres: HEXONIC Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7 – możliwość wspólnych dojazdów).

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: operator wózka widłowego