Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki    na stanowisko:

ŚLUSARZ-SPAWACZ

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Montaż oraz spawanie wymienników
  • Wykonywanie prac spawalniczych i ślusarskich zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną i zasadami Systemu Zarządzania Jakością
  • Obsługa narzędzi elektronicznych oraz pneumatycznych w celu dopasowania detali

NASZE WYMAGANIA

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnienia TIG, MAG, MIG
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej

TO OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Praca w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22)

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7 –  możliwość wspólnych dojazdów).

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: ślusarz-spawacz