Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Specjalista ds. zakupów strategicznych

Hexonic - Specjalista ds. zakupów strategicznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie nowych dostawców na rynku krajowym i zagranicznym
  • Negocjacje handlowe oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł dostaw
  • Analiza rynku, bieżących trendów cenowych oraz ich zmian
  • Tworzenie raportów i analiz przekrojowych pod kątem budowania strategii i dźwigni zakupowych adekwatnych do potrzeb pracodawcy
  • Współpraca z zakupowcami operacyjnymi w zakresie realizacji strategii oraz planów budżetowych
  • Udział w budowaniu relacji z kluczowymi dostawcami
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań budujących wartość dodaną dla pracodawcy jak i klientów
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi w celu wdrażania nowych produktów i dostawców
  • Praca w systemie klasy ERP
  • Udział w kwalifikacji dostawców oraz produktów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne, logistyczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 – swobodne komunikowanie się z klientami zagranicznymi
  • Znajomość branży materiałów hutniczych będzie dodatkowym atutem
  • Proaktywna postawa w działaniu
  • Umiejętność i znajomość pracy w systemie klasy ERP
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i sukcesy w tym obszarze
  • Analityczne myślenie
  • Gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych

To oferujemy:

  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
  • Współpracę w gronie doświadczonego zespołu
  • Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Carpooling – możliwość wspólnych dojazdów z Trójmiasta, Elbląga, Malborka, Pruszcza Gdańskiego i okolic.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7)

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub dostarczyć na adres: HEXONIC Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Specjalista ds. zakupów strategicznych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.