Aby wyświetlić treść właściwą dla Twojej lokalizacji, ustawiliśmy kraj na: , język: PL. Możesz kontunuować z tymi ustawieniami lub je zmienić.
Zmień Kontynuuj

Browarnictwo

Dział gospodarki zajmujący się produkcją piwa na skalę przemysłową, w skład którego wchodzą browary, słodownie, wytwórnie napojów bezalkoholowych oraz wytwórnie ekstraktu chmielowego.

Najważniejsze dla procesu warzenia są efektywne zużycie energii, wydajność i niezawodność urządzeń.

Branża browarnicza w stała się zautomatyzowanym przemysłem dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologicznie aparatury znacząco wspomagającej proces produkcji i zapewniającej najwyższą jakość produktu finalnego, jakim jest piwo. Najważniejsze dla procesu warzenia są efektywne zużycie energii, wydajność i niezawodność urządzeń. Procesy produkcyjne uzależnione są również od kontroli temperatury i ciśnienia. Pracujące w instalacjach wymienniki ciepła firmy Hexonic gwarantują delikatne i higieniczne obchodzenie się z produktem oraz maksymalną efektywność. Zarówno w browarnictwie przemysłowym jak i rzemieślniczym znajdują zastosowanie płytowe, lutowane oraz płaszczowo-rurowe wymienniki ciepła.